ŞANTAJCI YUSUF ÖZYILDIRIM (BY YUSUFİ) YİNE İŞ BAŞINDA!

Şantajcı Yusuf Özyıldırım yine iş başında…

Daha önce hakkında bir çok şantaj, hakaret, iftira ve tehdit davası bulunan suç makinası Yusuf Özyıldırım By yusufi bu defa da gözüne kestirdiği bazı iş adamlarını hedef alarak  “Bunlar Fetö’cü, Fetö’nün kasası ve Fetö’nün imamı” diyerek paylaşımlar yapıyor.

Yusuf Özyıldırım kod adı ”By yusufi” olan isimli bu şahıs  şantajla, tehditle ‘FETÖ ile mücadele’ adı altında bazı iş adamlarına iftira ve çamur atarak bu insanlardan maddi çıkar elde etmeye çalışıyor.

İŞ ADAMLARINA FETÖ’CÜ DİYEREK İFTİRA ATIYOR

Gözüne kestirdiği saygınlığı bulunan kişilerin başına musallat olan Yusuf Özyıldırım (By yusufi) isimli şantajcı, paylaştığı videolarda iş adamlarına ağır ithamlardan bulunarak iftiralar atıyor ve bu iş adamlarının FETÖ üyesi olduğu iddia ediyor. Dürüst insanları hedef alıp onları tek tek  hedefe koyup, ‘FETÖ’cü’ diyerek iftiralar atıp yaptığı videoları sosyal medyada paylaşıyor

Daha sonra sosyal medya üzerinden paylaştığı videoları YouTube  ve Facebook’tan kaldırmak için iş adamlarında ev ve araba gibi büyük rüşvetler isteyip tehditle, şantajla çıkar peşinde koşuyor.

ŞANTAJ VE TEHDİTLE ARABA İLE DAİRE İSTİYOR

İstanbul’da bir çok iş adamına musallat olan; “Ben gazeteciyim, dedektifim, benim arkamda abilerim var” diyen ve sürekli yeni videolar hazırlayıp sosyal medyada üzerinde paylaşan By yusufi lakaplı Yusuf Özyıldırım, son olarak YouTube üzerinde paylaştığı videoda da belirtiği gibi N. Ç. isimli iş  adamından YouTube de paylaştığı videoları kaldırmak için bir araba birde bina istiyor. İftiralara maruz kalan N.Ç. isimli iş adamı Yusuf Özyıldırım hakkında Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulunduğunu, kendinden şantaj yoluyla para, araba ve daire isteyen bu  şahısın cezalandırılasını istedi…

İŞ ADAMI N.Ç. BU TÜR İFTİRALARA BOYUN EĞMEM!

İşadamı N.Ç. basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Bir süredir şahsıma yönelik olarak tehdit ve şantaj içerikli videolar paylaşan  benden yüksek meblağlarda taleplerde bulunan suç örgütü üyesi olduğu kanaatinde olduğum ve ruhu kötülük dolu bu kişilere karşı boyun eğmeden, karakterim ve değerlerimden ödün vermeksizin mücadelemi devam ettirmiş bulunmaktayım.

Ancak söz konusu tehdit ve şantajların şahsıma ve aileme yönelmesi sebebi ile avukatlarımız vasıtasıyla suç duyurusunda bulunulmuş ve söz konusu açıklamayı yapma mecburiyetim doğmuştur.

Bir suç örgütü olduğu için şahsım adına sizi de uyarmak için söz konusu açıklamayı yapmayı kendimde vatandaşlık görevi olarak görmekteyim” dedi.

KAYNAK: (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir